akcesoria i zestawy łazienkowe

Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

Najwygodniej czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni rzeczami odzwierciedlającymi nasz charakter. W takim pomieszczeniu potrafimy szybciej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o właściwe wyposażenie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie lub dopiero myślisz o jego remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w sklepie Deco Skład z Poznania.

Dodatki kuchenne i ozdoby do sypialni znajdziesz w Deco Skład

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz akcesoria utrzymane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego nadrzędną cechą jest proste wzornictwo, duża doza surowości oraz skupienie się na użyciunaturalnych materiałów. Styl skandynawski należy jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś dla siebie – mieszczą się w nim zarówno motywy folkowe, a zarazem widoczne są tu także silne tendencje ukierunkowanie na urządzanie pomieszczeń w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić przez internet bądź odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odkryjesz szeroka selekcję dodatków do łazienki, kuchni i jadalni, ale także mebli i dekoracji do przedpokoju, pokoju dziennego czy bawialni dziecka. Tutaj kupisz wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia kuchenne, które urzekną wszystkich domowników i gości, a także przybory do gotowania, pieczenia oraz przechowywania. Jeśli chcesz gustownej łazienki, sprawdź dodatki i komplety łazienkowe pieczołowicie wybrane z oferty renomowanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś wielbicielem czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie zamówisz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – profesjonalne porady dla każdego

Deco Skład prowadzi blog, w którym systematycznie prezentuje mnóstwo praktycznych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do urządzania mieszkania, zakupu ergonomicznych mebli czy doboru odpowiednich akcesoriów oraz dekoracji pasujących do konkretnego stylu. To również ciekawe pomysły na prezenty dla bliskich z okazji różnorodnych świąt, rocznic oraz wydarzeń. Warto czytać ten blog regularnie, aby być zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]